Live auction 26-27 October, from 15:00
Lot 878:
Carlo Felice (1821-1831). 40 lire 1825 Genova. Pag. (decimali) 41; MIR (Savoia) 1033b. 12.9 g. 26 mm. RR. qSPL/SPL.
Start price € 1200
Minimum bid: € 1200
Minimum bid: € 1200