Live auction 26-27 October, from 15:00
拍品号 878:
Carlo Felice (1821-1831). 40 lire 1825 Genova. Pag. (decimali) 41; MIR (Savoia) 1033b. 12.9 g. 26 mm. RR. qSPL/SPL.
起拍价 € 1200
最低加价: € 1200
最低加价: € 1200