Lot 900:
Pesaro. Giovanni Sforza (1480-1500 e 1503-1510). Soldo. CNI tav. XXV, 15; Cav. PS 104. CU. 1.53 g. 19.00 mm. Patina cuoio. BB.
Start price € 50
Current price € 60
Bids: 4