Lot 862:
L'Aquila. Giovanna II d'Angiò Durazzo (1414-1435). Cella. CNI 63/89; D'Andrea-Andreani pp. 201/205; MIR (Italia merid.) 59. 0.98 g. 18.50 mm. NC. Patina riposata. BB+.
Start price € 60
Current price € 60
Current price € 60