Lot 809:
Camerino. Repubblica (autonome) (sec. XIII). Quattrino. CNI tav. XIII, 19. 0.66 g. 17.00 mm. BB.
Start price € 40
Current price € 72
Bids: 6
Current price € 72
Bids: 6