Lot 737:
Lead seal, c. 10th-11th sec. Italian?. Obv. +/ δEUS/ IUBA. Rev. +/ AδO/ ALδI. 9.29 g. 25.00 mm. BB.
Start price € 80
Current price € 80
Current price € 80