Live auction 26-27 October, from 15:00
拍品号 880:
Carlo Felice (1821-1831). 5 lire 1829 Genova. Pag. (decimali) 76; MIR (Savoia) 1035m. 24.91 g. 37 mm. Bel BB/qSPL.
起拍价 € 100
最低加价: € 100
最低加价: € 100