拍品号 1075:
Carlo Emanuele I (1580-1630). 2 Fiorini 162[...], (III tipo). MIR (Savoia) 647; Sim. 60/16-19. AG. 5.88 g. 28.00 mm. R. Bella patina di monetiere. BB+.
起拍价 € 100
当前出价 € 111
出价数: 3