拍品号 779:
Gubbio. Clemente X (1670-1676), Emilio Bonaventura Altieri. Quattrino. CNI 29; M. 79; Berm. 2057. AE. 3.38 g. 19.00 mm. qSPL/SPL.
起拍价 € 40
当前出价 € 90
出价数: 12